Нардеп Віталій Купрій відвідав Хмельниччину.

1629

 

 

Народний депутат України Віталій Купрій відвідав Хмельниччину. В рамках робочого візиту укропівець відвідав міське сміттєзвалище, речовий ринок і провів зустріч з громадою в форматі особистого прийому. Таким чином, каже, знайомився із проблематикою краю. Її в подальшому обіцяє опрацювати і відреагувати у рамках своїх повноважень. 

Хмельниччина – 7-ий регіон, до якого з офіційним візитом приїхав нардеп. Каже, щороку курсує областями, аби вивчити проблематику і поставити цілі роботи в Верховній Раді. Наразі в обласному центрі побачив чимало проблем, які конче потрібно вирішити. Деякі – на рівні місцевому, як от, питання щодо впорядкування та покращення інфраструктури речового ринку, а деякі – на загальнодержавному. Мова про сміттєзвалище. Хмельницький – одне із багатьох міст країни, котре страждає екологічно, бо не має сміттєпереробного заводу. Єдиний існуючий розташовано в Києві. Чому далі цього справа не рухається, депутат каже, буде розбиратися.

Іще одне питання, котре, каже укропівець, мають вирішити в центрі, бо на місці його не зрушити – встановлення лічильників на газ. Депутат переконаний, для людей воно має бути безкоштовним. Додає, за лічильники абоненти давно розрахувалися в тарифі. Тому, платити за це мають не люди, а газові компанії.

Що буде із даним законопроектом поки щоправда невідомо. Укропівець каже, його просто не включають в порядок денний. Додає, доля більшості депутатських ініціатив, котрі справді турбують громади, припадати пилюкою, а не бути розглянутими і проголосованими.

Наразі, каже народний депутат, укропівці продовжують збирати людську проблематику. Для цього у місті й працює громадська приймальня. Голова обласної організації УКРОПу Дмитро Йовдій додає, жодне звернення без реагування не залишається.

Громадська приймальня УКРОПу знаходиться у Хмельницькому, по вул. Шевченка, 46/2 – навпроти кондитерської фабрики. Звернутись туди може кожен.

 

" " " "