Із підлітками – про доросле. В рамках акції «16 днів проти насильства» патрульні та психологи завітали до студентів. Там вони розповіли про те, як уникнути утисків від найрідніших. Зустріч провели у форматі живого діалогу. Як молодь сприймає участь у таких ініціативах?
Навіть у стінах рідного дому можна почуватись у небезпеці. Патрульні та психологи в рамках акції «16 днів проти насилля» завітали до студентів. Спеціалісти пояснили, як діяти у кризових ситуаціях та що робити , якщо ви – свідок утисків.
Студенти активно обговорювали ті стереотипи, що вкорінились у суспільстві десятиліттями. Наприклад, що виховання ременем – це дисциплінарні заходи. Або що прояви насилля можливі лише у неблагополучних родинах.
Часто діти після «виховних» заходів удома бояться комусь довіритись, тож коли їдуть на навчання – це шанс змінити щось. А завдання психологічної служби закладу – допомогти дитині.
Сама ж молодь ініціативу обговорення насилля сприйняла досить позитивно. Саме так , кажуть студентки , можна попередити чимало проблем та збільшити довіру до інституції сім’ї.
В рамках акції «16 днів протии насилля» освітні заходи за участі патрульних та психологів пройдуть в різних навчальних закладах міста.