Наука військовій справі не завада

1370

В Національній академії Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького відбулася десята ювілейна науково-практична конференція. Делегати обговорили питання, виконання яких зміцнить обороноздатність країни. В академії переконують,  такі заходи дають можливість науковцям оприлюднити свої напрацювання, які в подальшому підуть на розвиток українського війська.

Наукові дослідження, дискусії та виступи військових науковців. В стінах прикордонної академії відбулася десята ювілейна науково-практична конференція. Як зазначають її учасники,  такі заходи дають можливість працювати на більш ефективному рівні.

На засідання були присутні керівники й інших військових та правоохоронних навчальних закладів. Адже робота прикордонників безпосередньо пов’язана із роботою інших структур.

Як переконує ректор академії, кожна проведена науково-практична конференція – це платформа для оприлюднення робіт військових науковців.

Під час науково-практичної конференції кращих із кращих прикордонників було нагороджено почесними грамотами та відзнаками.

 

" " " "