Навчальна програма одна – наповнення різне.

950

Навчальна програма одна, а от наповнення різне. В Україні триває рік освітньої реформи за програмою «Нова українська школа». Усі школи нашого міста стали рівними за навчальною програмою. Та кожен вчитель – унікальний. Відтак він на власний розсуд може обирати метод, який краще пояснить чи то табличку множення, чи то будову сонячної системи. І успішність навчання нині вирішують не оцінки, а бажання учня йти до школи та засвоєння знань.

У школі лунає дзвінок – і починається урок. Нині у школярів лабораторне завдання з фізики.

Учні кажуть, новий матеріал простіше вивчити, якщо з ним щось асоціюється.

Усі освітні програми спрямовані на розвиток компетентності дитини. Тобто, окрім зазубрених правил, учень має розуміти і пояснити – для чого йому викладений матеріал. Тому вчителі почали розробляти власні збірники та підручники.

Аби й надалі якісно впроваджувати освітню реформу, у Хмельницькому вже традиційно відбуваються освітні фестивалі, тренінги та навчання.  Нині директори місцевих шкіл зустрічалися із представниками приватної освіти.

Під час зустрічі учасники говорили про майбутнє наших дітей. І коли розробляється навчальна програма, цей аспект потрібно виводити на перше місце, оскільки, професії майбутнього відрізнятимуться від сучасних. Також у приватних закладах перестали оцінювати дітей лише за академічними знаннями, що дає можливість розвиватися всебічно і ставати лідером у своїй сфері.

" " " "