Не вудочкою єдиною хмельницькі рибалки полюють на водних мешканців

859

Браконьєрам бій.  Інспектори новоствореного рибоохоронного патруля Хмельницької області провели перший  рейд акваторією річки Південний Буг. Шукали незаконні знарядді лову водних мешканців.

Станіслав Григорович  прогулюється набережною в пошуках окуня. Чоловік на Південному Бузі  рибалить не один десяток років. Каже, час від часу вдається щось впіймати, ловить виключно на дозволенні знаряддя. А от до браконьєрів особливе ставлення.

Аби впіймати порушників на гарячому та виявити знаряддя їхнього незаконного промислу обласний рибоохоронний патруль вирушив у перший рейд річкою Південний Буг.

Аби знайти браконьєрську сітку, інспектори рибоохорони кидають за борт човна так звану «кішку». З її допомогою можна виявити незаконне знаряддя лову.

В управлінні екології Хмельницької міської ради кажуть, відповідно до програми яка, була затверджена ще два роки тому, в Південний Буг вже запусти три тони риби. Найбільше – товстолобика, бо він позитивно впливає  на якість води.

Сьогоднішній рейд ні браконьєрів, ні заборонених знарядь лову  не виявив. Та виходити на воду інспектори будуть регулярно.