Нова дорога для всієї громади

1231

Нова дорога – новий подих для селян. В селі Теліжинці Старосинявського району вихідними відкрили нову дорогу. Зробити дорожнє полотно вдалося завдяки місцевому підприємству, селищній раді та Хмельницькій обласній державній адміністрації. Загалом, протяжність відремонтованої ділянки склала близько чотирьох кілометрів.

Ця дорога з’єднує населений пункт Теліжинці із районним центром. До цього часу, як розповідають місцеві, їздити нею  машиною було проблематично. Адже підвіска автівок не витримувала таких навантажень. А користуватися шляхом потрібно було щодня.

Допомогти селу та відремонтувати дорогу зголосилося місцеве сільськогосподарське підприємство. Директор каже, набридло кожного дня дивитися, як глибокі ями долає шкільний автобус. Загалом, на ремонт шляху було витрачено близько п’яти мільйонів гривень.

Працювало підприємство разом із селищною радою, яка також виділила певну суму для ремонту.

Завітали на відкриття дороги і обласні  чиновники. Вони кажуть, труднощів було чимало тому довелося чимало помізкувати, аби їх вирішити. Та головне, що тепер селяни мають новий шлях, який  в рази полегшить їх життя.

На досягнутому тут зупинятися не будуть, адже є ще ділянки, які потрібно відремонтувати.

 

" " " "