Нова українська школа.

1813

Без домашнього завдання та оцінок.  Вже півроку у Хмельницькій спеціалізованій школі №30 впроваджують пілотний проект Нової української школи. Загалом по Україні до такої ініціативи долучилося 100 загальноосвітніх закладів. Нові парти, технічне забезпечення та інтерактивні уроки – така формула успіху нових знань першокласників, яка вимагає постійного взаємозв’язку вчителя та учня.

У вересні минулого року в Україні стартував пілотний проект «Нова Українська школа». У хмельницькій спеціалізованій школі №30 відкрили одразу два класи, які впроваджують експериментальний підхід до навчання першокласників. Кажуть, бути першопрохідцями – це нормальна практика для всього шкільного колективу.

В інтерактивних класах діти працюють у групах, спілкуються та допомагають один одному. Так виглядає клас майбутнього.

Кожен навчальний тиждень має свою тему. У кінці лютого, наприклад, діти розбиралися у транспорті, який курсує містом. Завдяки малюнкам та іграм учні вивчають заданий матеріал. Також новинкою для всіх став лепбук, або, простіше кажучи, колаж. Він допомагає допитливому розуму систематизувати знання.

Граючись, учні повторюють теми уроків. Отже, вони не втомлюються сприймати «суху» інформацію.

За півроку дії проекту говорити про переваги поки ще ніхто не береться. Втім, намагаються відноситися до змін позитивно.