Новації для майбутніх водіїв. Практичний іспит відтепер складають за допомогою так званого «чек-лист»

908

Три помилки – перенавчання. Для кандидатів у водії запровадили новації у складанні іспитів. Від початку березня екзаменатори використовують так звані «чек-листи», аби оцінювати практичні навички керування автомобілем кандидатом у водії. Вони, кажуть, допомагають уникати суб’єктивної оцінки під час іспиту, який складається із першої – теоретичної частини  – відповідей на запитання у класі, та другої – практичної – керуванням автомобілем на закритому майданчику та на маршруті у місті. Їх, до речі, теж розмістили на сайті Головного сервісного центру МВС України.

Пані Наталія разом зі своїм інструктором готується до виїзду із так званого «нижнього гаража». Так на закритому майданчику сервісного центру МВС називають ось таку конструкцію. Він – лише частина із двох маршрутів, який мають подолати на водійському іспиті, учні автошкіл.

А тоді заїхати заднім ходом у «верхній гараж». Ніби нічого складного, та кандидати у водії тут роблять чимало помилок. До прикладу, пані Наталія на майданчику лише вдруге, тож уважно слухає інструктора, який керується нещодавно запровадженим чек-листом, найчастіше, каже, з перерахованого доводиться «глохнути».

Ознайомитися із чек-листом можна на сайті Головного сервісного центру МВС України. У розділі  «Автошколи-Питання та іспит ПДР».

Від початку цього місяця тільки у Хмельницькому склали іспит на керування транс засобом з допомогою чек-листа майже два десятка груп. Він – зручний, переконують у територіальному сервісному центрі, адже інструктори тепер точно знають параметри оцінювання.

На наше місто, до речі, заплановано три таких маршрути.