НОВЕ ВІДДІЛЕННЯ

259

Комфорт та зручність для пацієнтів. У Хмельницький міській лікарні офіційно відкрити відділення невідкладної медичної допомоги. Ремонтні роботи майже завершили. Тепер тут є нове обладнання, просторі кабінети та зручні умови для прийому хворих. Ознайомитись з модернізованим відділенням завітали Хмельницький міський голова та наші журналісти.

Зручний заїзд для карет швидкої допомоги, півтори тисячі квадратних метрів приміщення, високі стелі, утеплені фасади та сучасне обладнання. Завершуються чотири  місяці капітального ремонту в відділенні невідкладної медичної допомоги Хмельницької міської лікарні. У фінансування вклали кошти міського бюджету та державні. Разом сума сягає близько 50 мільйонів гривень.

Це новий апарат комп’ютерної томографії. З його допомогою визначають стан будь-якого людського органу. Наразі в кабінеті працює чотири спеціалісти: два лікарі та два рентген лаборанти.

Ось сучасний пристрій для рентгену. Завідувачка відділенням каже – він один з кращих у Європі. Апарат є серцем лікарні. Тут обслуговуються відділення невідкладної медичної допомоги, хірургічне, гінекологічне та реанімаційне. Тому щоденно потік пацієнтів великий.

Результатами роботи задоволені всі. Спеціалісти різних напрямків хизуються, що з новими технологіями подолати ту чи іншу хворобу буде в рази простіше. Оцінити модернізоване відділення приїхав і Олександр Симчишин.

Мер запевняє, на досягнутому зупинятись не збираються. Далі на меті – капітальний ремонт Хмельницької міської дитячої лікарні.