Збудувати новий садок чи провести водогін – у теперішній час це великі кошти, яких у населених пунктах бракує. Однак після об’єднання села демонструють – зароблені гроші ідуть на потрібні проекти. До прикладу, у Лисогірці , що належить до Гуменецької ОТГ, нещодавна збудували новий дошкільний заклад. Село має гарні перспективи та підростаюче покоління .Населення тут не меншає, хоча Камянець-Подільський приваблює міськими зручностями.
Гуменецька громада – успіший приклад об’єднання. 21 населений пункт став одним цілим завдяки децентралізації. При в’їзді в Лисогірку ростуть квіти. Люди розуміють свою відповідальність за місце, де мешкають. Відтак, тут часто проводять толоку.
Хоча Кам’янець-Подільський і манить міським життям та значна частина жителів залишаються у селі. Через рік після об’єднання у Лисогірці побудували гарний садочок на 20 дітей. Тут є усе необхідне для малечі.
Окрім садочка, гарне оснащення отримав і місцевий фельдшерський пункт. Знаходяться вони в одній будівлі у центрі села.
Є у селі гарний будинок культури, капличка, два магазини. Село розвивається , нещодавно тут облаштували і дитячі майданчики. Зміцнюють інфраструктуру і у Колубаївцях. Понад шість сотень жителів живуть у населеному пункті. Нещодавно місцевий парк зазнав оновлення – тут з’явились відпочинкові зони.
Місцевий навчальний заклад незабаром отримає відремонтований харчоблок. Поки ж у приміщення ведуться реставраційні роботи. Вистачає дошкільнят і у садочку. Як каже староста, втілення очікує чимало проектів. Найболючіше питання – це дороги.
Вже декілька років у населених пунктах краю постало питання нестачі води. Будувати водогони – справа затратна. Проте з об’єднанням села намагаються вирішити цю проблему у декілька етапів. У серпні 2015 року на Городоччині з’явилась нова громада – Сатанівська. Тут зразу взялися за ремонти доріг, соціальних об’єктів та побудову водогонів. Одну із артезіанських свердлових вибурили у Юринцях.
Експлуатація водогону – справжній подарунок для старшого населення. Бабуся Валентина не натішиться – на подвір’ї з крану тече вода.
Спад грунтових вод відчули і жителі Іванковець. В 2017 там запустили другу чергу водогону.
Біля водонапірної башти – ще свіжа земля, роботи закінчили недавно, скоро тут з’явиться і огорожа.
Є у Іванківцях добротний будинок культури, школа, дитячий садочок, який відвідують 26 дітей. Завдяки коштам громади поповнюється і фонди сільської читальні.
У громадах усвідомлюють – лише разом можна вирішити проблему. Тому старости разом із жителями обирають проекти для втілення, аби села мали освітлення ,садочки та місця відпочинку.