Нові обличчя кордону вже незабаром складатимуть присягу народу України.

1654

Державне замовлення виконано. Національна академія Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького  оприлюднила списки рекомендованих  до зарахування на військову службу. Цьогоріч заклад зробив це найсправніше серед усіх військови вишів. А ще у 2018 році в академії збільшилося і державне замовлення.

Серед кількох сотень юнаків та дівчат виявив бажання навчатися у прикордонній академії і Ілля Дісяк   Хлопець родом із Кам’янця-Подільського. Каже, обрав військовий виш через дитячу мрію. Тепер на абітурієнта чекатиме чотири роки навчання та служіння народу України.

Переживань на обличчях  абітурієнтів не видно. Чого не можна сказати про батьків. Алла Анатоліївна  із Одеської області приїхала із сином. Каже,  розлучатися із дитиною важко, але це – виважений вибір сина.

Окрім великої когорти хлопців виявили бажання служити і дівчата. Батько однієї із абітурієнток не натішиться  – тепер в родині будуть військові.

Цього року Національна академія Державної Прикордонної служби повністю виконала державне замовлення і впоралася найшвидше із усіх військових вишів.  Також у 2018-му збільшилася і кількість місць до зарахування.

Офіційне вручення погонів абітурієнтам відбудеться першого вересня.