Смачно і ситно. День хот-дога у Хмельницькому

2340

Сосиска, булка і гірчиця… Елементарний набір, який у купі перетворюється в смачну і ситну їжу – хот-дог. Нині Сполучені штати Америки якраз відзначають Національний день присвячений цьому фаст-фуду. За статистикою один американець споживає у рік понад шість десятків гарячих булок із сосискою. І хоч наша країна такого дня не святкує, та мабуть кожен українець хоч би раз у житті смакував хот-догом. Наші журналісти нині теж скуштували національної американської страви, яка за походженням далеко не з такого далека.

Класичні, французькі, в лаваші… Із грибами, овочами чи сиром… Усе це про одну із найпопулярніших страв світу – хот-дог. Американці в його честь навіть Національний день започаткували. Та от  біда – походження цього фаст-фуду далеко не американське.

А французький хот-дог спочатку робили не в закритій булочці, а у третині традиційного багета. Яким би «гарячий собака» не був, та ця їжа завжди виходить дуже смачною і поживною. Та що я Вам розповідаю? Самі усе знаєте. Мабуть, немає українця, котрий не їв би хот-дога хоч би раз у житті. Готувати цей фаст-фуд звісно можна і в мікрохвильові, та значно ліпше це виходить на професійному грилі.

Десять – хвилин і духмяна ароматна страва – готова до споживання. Та їсти її, виявляється, теж потрібно правильно.

Та є й такі, кому правила – неписані. Учасники конкурсу на швидкісне поїдання хот-догів. Цьогоріч у США встановили новий рекорд – за десять хвилин чоловік з’їв аж 74 штуки. Похвалитися такими досягненнями, Оксана, на щастя не може. Зізнається, фаст-фудами не надто захоплюється, щоби не зашкодити стрункості.

Чим простіше – тим смачніше.