Обласні посадовці підбили підсумки розвитку краю за 2017 рік

998

Підтримка українського війська, збільшення фінансових надходжень до зведеного бюджету області та висока динаміка розвитку сільськогосподарської галузі. Сьогодні про ці та інші здобутки соціально-економічного розвитку краю звітував голова Хмельницької обласної державної адміністрації під час засідання колегії.

Три питання на розгляд, два з яких – про соціально-економічні показники краю за 2017 рік. Розпочалося засідання колегії із вшанування хвилиною мовчання загиблих Героїв Небесної сотні. Також обласні посадовці привітали та вручили кращим працівникам краю державні відзнаки.

Далі слово для доповіді взяв голова Хмельницької обласної державної адміністрації. За його словами, соціально-економічні показники у 2017-му покращилися в порівняні з 2016-им. Про це свідчать фінансові надходження у бюджети краю.

На майже 10% зросла кількість вирощеної продукції сільськогосподарськими господарствами області. Це є найкращим результатом в Україні. Не пасе задніх і розвиток тваринницької галузі.

У 2017-му збільшилася кількість малого та середнього бізнесу. Наразі на Хмельниччині таких підприємств близько 11-ти тисяч. Це дає змогу збільшити суми податкових зборів, кажуть чиновники.