Обласний музей відкриває двері для дітей.

1175

Дітям з особливими потребами – особлива увага. Напередодні Новорічних свят художній музей запрошує на мистецькі гостини вихованців «Родинного затишку».  Юним відвідувачам влаштували майстер-клас  з малювання. Не обійшлося і без маленького дива – до дітей завітав  справжній святий Миколай з подарунками.

Обласний музей запросив у гості дітей на творчу гостину. Більше двох десятків  вихованців центру реабілітації «Родинний затишок» з допомогою пензля та фарб малювали казку. Дійство відбувалося у день святого Миколая, тож відвідувачі музею з нетерпінням чекали появи Чудотворця.

Святий Миколай таки прийшов.  Та не з порожніми руками, а з подарунками для чемних та слухняних. Актору театру «Дзеркало» до вподоби  приносити хвилини радості для малечі та дорослих.

Робота в колективі та відвідування подібних місць сприяють розкутості дітей та прививають любов до творчості, кажуть педагоги.

Дітям, що навчаються в інклюзивних групах, завжди раді у стінах музею. Для різних вікових груп на період свят тут влаштовують  акції та майстер-класи із заохоченнями.

Тисячі дитячих сердець можна зігріти турботою та увагою. А у період новорічних свят особливо важливо дарувати радість тим, хто її потребує.

 

" " " "