Обстеження легень біля кожної домівки.

947

Обстеження легень біля кожної домівки. Цього року у Новоушицькій об’єднаній територіальній громаді вдалося відремонтувати пересувний флюорограф. На нього було виділено близька 40 тисяч гривень. Завдяки такому рішенню за місяць вдалося обстежити понад 1000 людей. Новоушицька ОТГ була створена у 2015 році. До неї увійшло 53 населених пункти.  На цій території проживає понад двадцять сім тисяч громадян.

В Новоушицькому центрі первинної медико-санітарної допомоги було відремонтовано пересувний флюорограф. На це з місцевого бюджету об’єднаної територіальної громади було виділено 39 тисяч гривень. Як розповідає головний лікар – така мобільність дозволить кожному мати легкий доступ до обстеження і завчасного виявлення хвороб. Також послуги  надаються селищам, які не увійшли до громади.

Лікарі почали обстежувати жителів громади з 10 вересня і вже мають перші результати.

Ще одним здобутком став новий позашляховик. Його використовують як карету швидкої допомоги. В громаді на такому виборі автомобіля зупинилися через складний рельєф місцевості.

Децентралізація для громади дала можливість відновлювати сільські фельдшерсько-акушерські пункти.  Відтак у селищі Браїлівка вже завершений капітальний ремонт приміщення. Такі позитивні зміни очікують ще декілька населених пунктів Новоушицької ОТГ.