«Окрасою» Хмельницького стане сучасний туалет

2381

У Хмельницькому з’явиться нова громадська вбиральня. Міському бюджету вона влетіла в копійку, адже вартує близько одного мільйона гривень. Чиновники обіцяють, вона буде сучасною – комфортною, теплою і навіть красивою. А головне – її змонтують в самісінькому серці обласного центру. Підготовчі роботи для зведення комунального блага лишень почали, а вже натрапили на спротив – містяни не проти вбиральні, але проти місця, в якому її встановлюють.

Чиновники обіцяють – сучасний. Кажуть, на цьому місці з’явиться не просто туалет, а модульна громадська вбиральня. Із автоматичними дверима і електронним розрахунком на вході. Скільки коштуватиме задоволення поки не кажуть.

Для того, аби відкрити нову вбиральню потрібно геть зовсім часу. Адже її не зводитимуть з нуля, а привезуть готовою з Івано-Франківська.

На відкриття туалет обіцяють облагородити – переконують, ноу-хау стане справжньою окрасою міста.

Хмельничани, на жаль, покращеннями не задоволені. Кажуть, туалет тут – не бажаний. Їх підтримує і екс-депутат міськради. Володимир Швець просто спантеличений вибором місця під громадську вбиральню. Каже, площ під такий об’єкт і в Хмельницькому, і навіть біля Дитячого світу – чимало. Не розуміє чому туалет вирішили втулити біля будівлі, котра у 98-му отримала державну премію у галузі архітектури

Міські чиновники із екс-депутатом не погоджуються. Кажуть, місце вибрали спеціально видне і загальнодоступне. Адже, нову вбиральню робили, орієнтуючись на інвалідів. Для таких людей туалет буде спеціально обладнаний. А, от, чи безкоштовний – питання.