OLIMPIC SAMMER CUP 2017

2516

 У Хмельницькому відбувся етап чемпіонату України з баскетболу 3*3. Більшість учасників – команди з Хмельницького та області, щоправда завітали на турнір і гості з Житомирщини. Усіх баскетболістів розподілили на два табори. У першому змагалися чоловіки, у другому – юнаки.

 Вже вдруге цього літа у Хмельницькому відбувся етап чемпіонату України з баскетболу 3*3. Більшість учасників – команди з Хмельницького та області, щоправда завітали на турнір і гості з Житомирщини.

Власне, з області, а точніше з Шепетівки, на етап прибув Віталій Гудима. Попередньо, його команда змагалася у фіналі першого етапу, у другому також сподіваються на хороший результат.

Задоволені і хмельничани. Кажуть, кращого відпочинку на вихідні і не знайти. Тільки позитивні враження у старокостянтинівців. А найбільше втішені тим, що до спорту долучають усіх: і чоловіків, і юнаків. Щоправда, кажуть, якщо в обласному центрі стріт ще розвивається, то у районах – ситуація плачевна.

Та попри це, сподіваються учасники, баскетбол 3*3 буде розвиватися як в обласному центрі, так і у районах. Причини – прості: перша – це цікаво, здорово та спортивно, а друга – баскетбол 3*3 вже олімпійський вид спорту.

" " " "