П’ять писанок у Хмельницькому розтрощили хулігани. Чи знайшли вже винуватців?

1034

П’ять яєць за одну хвилину… Це не рекорд із швидкісного поїдання їжі, а «робота» хуліганів у Хмельницькому. Тут п’ятниця тринадцятого повністю виправдала людську упередженість до неї – в ніч на суботу  троє молодиків потрощили великодню експозицію у центрі міста. А вже у понеділок комунальники забрали усе писанкове мітечко із фотозонами з майданчика поблизу кінотеатру імені Шевченка.

Ось як виглядають ці вироби нині. Друзки, що залишилося від минулотижневої краси, тепер зберігають у холі кінотеатру імені Шевченка. Трьох молодиків, що зіграли у футбол із гіпсополімерними писанками, зафільмували камери.

На відео добре видно звідки рухалися чоловіки. З розгону двоє з них налетіли на експозицію справа від себе і там потрощили п’ять великодніх яєць із гіспополімеру. Потім перебігли до лівої сторони, й, як у бойовиках, збивали ногами антивандальні писанки із надписом «Хмельницький». На все про все у них пішла лише одна хвилина часу.

А після роботи молодиків залишилися ось такі діри у гіпсовій шкарлупі. Діри, які справді вражають… А ще два тижні тому, під час відкриття «Великоднього дивосвіту», пасхальні яйця вражали барвистістю й красою. Й тішити хмельничан мали ще тиждень.

До поліції виклик про хуліганство у центрі міста надійшов за три хвилини до четвертої ранку суботи.

Нагадаю, писанки у Хмельницькому б’ють не вперше. Минулоріч, щоправда, постраждала лише одна, та винуватця й досі не знайшли. Цього разу обіцяють шукати прискіпливіше.