П’ятий чемпіонат із риболовлі

1817

Ловилася маленька  і велика. Вихідними в Хмельницькому відбувся п’ятий за ліком чемпіонат обласного центру із риболовлі. З шостої години ранку більше шести десятків рибалок з Хмельницького та із інших міст краю з’їхалися на водойму, аби продемонструвати свої вміння та довести, що рибацьке щастя існує.

 Сезон нересту фінішував. Вихідними в обласному центрі відбувся традиційний чемпіонат із риболовлі. З самого ранку любителі, професіонали та початківці почали шукати щастя у тому, хто спіймає найбільшу рибину та стане переможцем змагань.

Більше шести десятків риболовів вирішили взяти участь у чемпіонаті. Організатори кажуть, водних  мешканця вистачить на всіх. Тому як у ставку є вдосталь різновидів риб та досить великих трофеїв.

Коли риби у водоймі вистачає, то у рибацьких садках ситуація інша. Ігор Максимчук риболовлею займається постійно. Кілька років тому чоловік став переможцем змагань, цього року, каже, рибацький фарт не на його боці ставка.

Про те, що немає гарного кльову, говорять і судді чемпіонату.

Рибалки кажуть, не важливо, які в тебе снасті, головне – аби була удача. Раніше, пригадують, ловили на просту  ліщинову вудку та і оснастку робили  власноруч. І риба ловилася, а тепер стала вибагливою.

Даша разом із татом на риболовлю їздить  часто. Тому й вирішила взяту участь у чемпіонаті. Дівчинка каже, замість забавок із іграшками більше полюбляє посидіти біля ставка з вудкою.

За кілька хвилин до офіційного завершення чемпіонату інтрига,  хто цього року стане переможцем, трималася а ж до цієї покльовки. Те, що потрапило на гачок, змусило рибалку Олександра навіть залізти у воду. І це того вартувало.

По завершенню на переможців чекали пам’ятні відзнаки та цінні призи.

 

" " " "