«Патроничі» у Хмельницькому.

1059

Вихідними у Хмельницькому відіграв свій концерт рок-гурт «Патроничі». Та до виступу хлопці встигли поспілкуватися зі своїми фанами. Вони залюбки роздавали автографи і розповідали про свій гурт. До міста вони привезли нову ліричну програми. За сім років існування встигли випустити три повноцінних альбоми і стільки ж відеокліпів. У 2014 році вони випустили свій дебютний альбом «Поки молоді», який і приніс для гурту визнання в українського слухача.

Це композиція під назвою «Ти не можеш мене покарати» на вірш Василя Симоненка – яскравого українського представника «шестидесятників». І виконує її молодий гурт «Патроничі» з селища Крихівці під Івано-Франківськом. Вихідними хлопці завітали до Хмельницького, аби презентувати свою нову ліричну програму.

Хоча хлопці за віком достатньо молоді, та гурт існує вже сім років. Український тур тільки розпочався і Хмельницький друге місце, в якому хлопці відіграли свій концерт.  Лірична подача власних композицій для хлопців – це новий пізнавальний досвід. Бо зазвичай вони грають рок та фолк-рок.

Такі відверті ліричні слова торкають серця молодих дівчат. Саме вони – головна аудиторія, для яких і створюються композиції.

Учасники гурту не мають музичної освіти. Та для створення якісних треків це не заважає. Усі тексти пісень пише вокаліст гурту Андрій Гриньків.  Далі команда вміло кладе слова на музику. Надихає хлопців любов та прочитані класичні твори.

 

" " " "