Патрульним країни – 3 роки!

1029

На центральній площі міста святкування Дня Національної поліції не завершилися. Далі день народження правоохоронців перебрався на майданчик навпроти кінотеатру Шевченка та з офіційного формату перейшов у розважальний. Так, третю річницю патрульної поліції хмельницькі копи вирішили відзначити разом з містянами. Як усе відбувалося – наші журналісти бачили.

Майданчик навпроти кінотеатру Шевченка перетворився у справжнє поліцейське містечко. Усю досить немалу територію поділили на кілька локацій. Так тут прижилися службові авто, фотозона, куточок творчості та «жива бібліотека». А ще усіх охочих навчали веловодінню. Для цього велопатрульний Олександр Данюк навчальний майданчик поділив на дві частини.

Від велосипедів до бойових мистецтв. Трішки далі від велозони усіх охочих навчали азам тактичної підготовки, а вже опанувавши елементарні прийоми, кожен міг викликати на поєдинок самих учителів.

А ще для усіх, хто за три роки так і не зробили жодного фото з копами, встановили невеличку фотозону. Поруч поліціянти облаштували свою фотовиставку за три роки служби, а також малюнки, де поліція зображена очима дітей. Далі своєю амуніцією хизувалися «торівці».

Кожен з маленьких хмельничан на кілька хвилин міг стати справжнім копом, окрім того прочитати поліціянта як книгу. Це тому, що наступна локація – «жива бібліотека», де замість книг – патрульні, а замість читання – розмова. Далі – куточок творчості. Тут Гнат Васильович разом з онуком Максимом розфарбовують малюнки. До цього, каже дідусь, обнишпорили поліцейське авто та навіть вчилися азам тактичної підготовки.

Та все ж особливе захоплення у маленьких хмельничан викликав патрульний автомобіль. Охочих обнишпорити авто було стільки, що, батькам з їхніми чадами прийшлося ставати у чергу.

Свого задоволення маленький Максим не приховує. Найбільше, зізнається хлопчик, хотів увімкнути поліцейську сирену.

Опісля усіх майстер-класів та екскурсій автівками, були ще вікторини, конкурси та, звісно, подарунки. Саме так – весело та цікаво – хмельницькі патрульні святкували свій третій день народження.

Іншого святкування, аніж не з містянами, патрульні навіть не розглядали, адже, переконують, найкраще радість ділити з тими, кого щодня захищаєш.

" " " "