Лідери обласної організації партії “ЗА МАЙБУТНЄ” Хмельниччина переконані у необхідності розширювати повноваження громад і проводити реальну фінансову та бюджетну децентралізацію, адже це запорука якісних змін істабільного розвитку. Таку думку вони висловили під час інформаційного форуму у Красилові.
Впродовж 29 років ми ставимо перед собою цілі, але їх, на жаль, не досягаємо, ми обираємо нову владу, але не відчуваємо покращення: ВВП країни не зростає, кількість населення зменшується, ми вимушені брати усе нові та нові кредити. У чому ж проблема? Над цією дилемою замислився лідер обласної організації партії “ЗА МАЙБУТНЄ” Хмельниччина Сергій Лабазюк. На його переконання, Україну намагаються розхитати з усіх сторін, сіють серед нас чвари і розділяють за мовою, вірою чи місцем проживання.
«Вважаю, що єдиний правильний шлях на сьогодні – це об’єднати професіоналів і досвідчених людей задля спільної мети – успішного та заможного майбутнього. Необхідно зосередитися на забезпеченні зростання доходів держави через стратегію економічного прагматизму», – переконаний Сергій Лабазюк.
Віктор Бондар – співголова депутатської групи «Партія «За МАЙБУТНЄ», народний депутат України: «Треба, щоб громади мали можливість самі приймати рішення, а головне, щоб левова частка податків залишалася на місцях».
Депутат обласної ради, співголова партії Сергій Іващук зазначив, що сьогодні аграрії Хмельниччини об’єдналися у партію «ЗА МАЙБУТНЄ» через те, що у ній зібралися патріоти своєї землі, свого краю, які здатні захищати інтереси Хмельниччини на усіх рівнях. «Усі ми з вами нещодавно стали свідками, коли у нас-аграріїв хотіли відібрати землю. Але нам вдалося її відстояти завдяки депутатській групі «За МАЙБУТНЄ» у Верховній Раді України»», – додав він.
Голова благодійного фонду Сергія Лабазюка «Ми поруч», координаторка жіночого руху «ЗА МАЙБУТНЄ» на Хмельниччині Віолета Лабазюк подякувала учасникам зібрання за щирість та відкритість і висловила переконання, що у такій атмосфері діалог є дуже конструктивним. «Ми-жінки повинні будувати пліч-о-пліч наше майбутнє. Кажу вам це з власного досвіду. Бо впродовж восьми років, фонд Сергія Лабазюка «Ми поруч» пліч-о-пліч з освітянами, медиками, працівниками культури, головами територіальних громад і сільських і селищних рад», – зазначила Віолета Лабазюк. За її словами, у середньому бюджет благодійного фонду «Ми поруч» становить понад 16 млн.грн. у рік, а його діяльність – це системна та збалансована робота перевірена часом.
Школи, дитячі садочки, християнські громади, лікарні, спортивні майданчики – це далеко не увесь перелік сфер, якими активно опікуються благодійники.