ПІЛЬГОВИЙ ПРОЇЗНИЙ

508

Пільговий проїзний. З січня 2022 року студенти та учні отримають можливість користуватися пільговим електронним квитком. Обов’язкова умова для його отримання – наявність учнівського або студентського посвідчення.

Пільговий електронний проїзний. Саме таку можливість отримають учні та студенти уже в січні наступного року. Основною перевагою його є економія. Придбавши пільговий квиток, учень або студент отримує безлімітну кількість поїздок на місяць. До слова, повторно квиток не доведеться купувати, його можна буде поповнювати у терміналах.

Однією із переваг електронного проїзного є те, що у мобільному додатку батьки зможуть переглянути всю історію поїздок, а також контролювати переміщення дитини.

Економія, зручність та доступність – ось головні переваги пільгового електронного проїздного на думку місцевої влади. А що думають про нововведення студенти?

Продавати пільгові електронні планують там, де і звичайні проїзні – у точках продажу преси та на зупинках. Та для початку місцева влада планує їх поширити по навчальних закладах, аби ознайомити з новинкою і дітей, і батьків.