Презентація волонтерського фотопроекту «Якби не війна» відбудеться у Хмельницькому

831

У грудні 2015гo рoку вoлoнтери Київcькoгo війcькoвoгo шпиталю вирішили, щo прocтo дoпoмагати заxиcникам на фрoнті та в гocпіталі для ниx замалo. Щo іcтoрії coтень українcькиx бійців, якиx знають вoни, муcить пoчути вcя Україна і, навіть, веcь cвіт. Щo нам є ким пишатиcь і кoгo cтавити в приклад наcтупним пoкoлінням. Волонтерський фотопроект «Якби не війна» вже побував у багатьох містах України. Відбудеться презентація і у Хмельницькому.

Фотопроект «Якби не війна»  презентують у Хмельницькому. Ця виставка створювалась волонтерами впродовж року. Історія 122-х героїв у світлинах розповідає про те, як війна калічить тіла, але звеличує душі. Про людей, які, попри все, не втрачають здатності любити і мріяти, а також про жінок, які не побоялися взяти у руки зброю та захищати державу.

 Фотовиставка складається з 8-ми тематичних блоків, у кожному з яких від 12 до 25 світлин: кохання, жінки на війні, мирні професії воїнів, героїчні мами з їхніми героїчними синами, соціальний блок, легіонери, невідомі герої та блок з 12-ма Героями, які вже ніколи не будуть з нами.

 Відкриття виставки відбудеться 14 жовтня об 11:00 у приміщенні Телерадіокомпанії «Поділля центр». Триватиме фотовиставка до 22 жовтня.