«Публічні консультації»: раунд другий .

1406

«Публічні консультації»: раунд другий. Тепер хмельничани обиратимуть зовнішній вигляд МАФів. Після кількатижневого голосування за місця розміщення тимчасових споруд, нині у Хмельницькій міській раді презентували результати міні-референдуму. Понад сім сотень містян виявили свою позицію, до якої дослухаються посадовці, переміщуючи торгові ятки. А от якими їм бути – вирішуватимуть хмельничани до кінця червня.

Більш як тисяча тимчасових споруд нині розміщуються на вулицях Хмельницького. З них дев’ятсот сорок – стаціонарні і ще вісім десятків – пересувні. Втім, переміщувати тепер доведеться усі. Хмельничани вирішили де розміщуватимуться МАФи.

Всього участь у волевиявленні взяли сім сотень містян. Тепер стартував наступний раунд: хмельничани мають визначитися із зовнішнім виглядом МАФів. Проголосувати можна на сайті міськради, за номер телефону й прийшовши до ЦНАПу. Втім обмежувати фантазію хмельничан шістьома варіантами архетипів не збирають. Охочі й креативні можуть запропонувати альтернативу.

Що б не обрали містяни – підприємцям доведеться підлаштовуватися. І робити ремонти за власні кошти. Хто буде проти – оренди не продовжать. А хто добровільно все зробить – матиме бонуси: знижку на рік у договорі строкового сервітуту.

 

" " " "