Рекорд за рекордом.

736

Флешмоб переріс у дещо більше. 12 березня хмельницькі школярі знову встановили  рекорд України. Цього разу вони протягом місяця грали у вітчизняну гру «Мандрівка Україною». Окрім звичайних розваг, вона наповнена змістовними історичними фактами. Розробники настільної гри відібрали по п’ять найцікавіших об’єктів із 25 областей України. Підтвердження рекорду святкували освітянською громадою.

Пам’ятки архітектури, культури, зони відпочинку тощо. На початку лютого Хмельницький міський голова запустив освітянський флешмоб «Мандрівка Україною». Таку ж назву має й настільна гра, яку подарували для директорів навчальних закладів. Вона була лише у двох примірниках. Їх учні  передавали від школи до школи, і вже за кілька тижнів у неї зіграло близько 13 тисяч учнів.

Відтак, звичайна забава переросла у новий рекорд України, який встановили наші школярі.

Патріотичну настільну гру розробляли у Львові. Ігрове поле виглядає, як звичайні пазли. На них  зображенні цікаві та визначні місця України. Щоправда, формат цієї гри відрізняється від інших. Окрім кубиків та фішечок до неї додається книга. Тож, зупинившись на відповідному номерку, можна дізнатися чимало цікавого.

Видавці додають, планують розширювати географію настільної гри. І вже починають збирати цікаві факти про Хмельницький, щоб і наше місто мало свою патріотичну гру.