У Хмельницькому змагалися наймолодші конструктори

1213

Юні, талановиті та креативні. У Хмельницькому змагалися наймолодші конструктори зі всієї області. Хоча й учасники – діти віком до десяти років, завдання на конкурсі були непростими. На першому етапі потрібно розв’язати теоретичні тести, потім за ескізами виготовити модель авто, третій тур – геометричний конструктор.

Наполегливі, талановиті та креативні. Так можна сказати про юних знавців технічного моделювання. Сьогодні у Хмельницькому їх згуртував обласний конкурс. Його учасниками стали наймолодші конструктори зі всієї області – діти віком до десяти років. Мишко Швець, до прикладу, представляє Грицівську об’єднану територіальну громаду.

Юліана Тихоход – представниця Кам’янця-Подільського. Хоча й технічним моделюванням дівчинка захоплюється вже три роки, та на обласний конкурс завітала вперше.

Юних конструкторів, для яких технічне моделювання – хобі, на конкурс прибуло аж півсотні. Це – 24 команди з міст, районів та об’єднаних територіальних громад. Хоча й учасники – діти віком до десяти років, завдання були непростими. Сам конкурс складався з трьох етапів. На першому потрібно справитися з теоретичними тестами і тільки тоді приступати до наступного.

Опісля того, як учасники виріжуть деталі і сформують авто, можуть переходити до заключного етапу. Це – геометричний конструктор. За результатами усіх виконаних завдань трьох турів журі обирають переможця.

Тож, переможець обласного етапу представлятиме Хмельниччину на рівні держави. Всеукраїнський конкурс, до слова, відбудеться у травні-червні. Тоді учасників вже зі всієї країни прийматиме Кам’янець-Подільський.