8 січня рятувальники Хмельницького районного управління провели рейди поблизу місцевих водойм Хмельницького району.
Мешканцям вкотре нагадали основні правила безпечної поведінки, зазначивши, що у разі різкого потепління категорично забороняється виходити на лід. Адже крига на водоймах не надто міцна і у будь-який момент може проломитися під ногами. Усім, з ким довелося поспілкуватись, працівники ДСНС вручили тематичні листівки із застереженнями та провели інструктаж з питань дотримання безпечної поведінки на кризі.
![](https://www.times.km.ua/wp-content/uploads/2023/01/320c334553d658d8a052e8063440fbba.jpg)
Якщо ви стали свідком нещасного випадку на льоду, одразу телефонуйте в Службу порятунку «101».
Дотримуйтесь порад та не наражайте себе на небезпеку.