![](https://top-news.com.ua/wp-content/uploads/2023/01/shtorm-ta-popovnennya-zapasiv-rosiya-ne-vyvela-u-chorne-more-zhodnogo-850x390.jpg)
“Наразі ситуація на морі штормова, море знову на нашому боці. Дуже сильно розхитало, що змусило ракетоносії знову зайти до місця базування. Зокрема, їм потрібне переспорядження, адже після атаки, у якій їх використовували 29 грудня, вони зайшли для поповнення запасів”, – заявила Гуменюк.
Загалом, за даними представника Одеської ОВА Сергія Братчука, біля Чорного моря зараз перебувають шість російських кораблів, але вони виконують іншу функцію, – уточнила Гуменюк.
“Ракетоносіїв (серед 6 кораблів біля Чорного моря) немає. Це представники іншого напряму діяльності. Серед них один великий десантний корабль, але ми вже знаємо, що це просто демонстрація присутності”, – пояснила вона.
Проте треба врахувати, що штормова погода активізувала мінну опасность.
Джерело – УНІАН.
[ad_2]