Що хочуть читати хмельничани?

867

Що почитати? Хмельничан питають про оновлення бібліотечних фондів. Так вже тиждень триває інтернет-опитування користувачів Центральної бібліотечної системи Хмельницького. Невеличний опитувальник пропонує відповісти на кілька нескладних питань і таким чином вибрати книги, які з’являться на полицях читалень цьогоріч. До слова, минулого року майже дві тисячі вісімсот примірників оновили трьохсот шістдесяти тисячний бібліотечний арсенал.

Ось найновіші і найдорожчі із експонатів, що з’явилися у центральній бібліотеці Хмельницького минулого року. Всього ж закупили майже дві тисячі вісімсот видань. Кожен примірник нині обходиться дуже дорого в середньому 120-150 гривень. Тож до вибору нових книг бібліотекарі ставляться дуже прискіпливо. В інтернеті запустили спеціальне опитування під назвою «Книга, яка має бути у бібліотеці в 2018 році».

Зібрали кілька десятків відгуків, однак зважаючи на тридцятидвотисячну армію зареєстрованих читачів – це крапля в морі. А обговорення триває вже тиждень.

А ще побачили запит на видання для розвитку та творчості. Деякі бажання хмельничан стали справжнім відкриттям для бібліотекарів.

А от що хочуть читати самі хмельничани, дізнаватимуться до кінця цього місяця.

Сподіваються на виділення трьохсот п’ятдесяти тисяч із бюджету міста на нові книги 2018-го. А, щоб придбане читали – просять хмельничан одразу долучатися до формування асортименту.

 

" " " "