Скільки важить незалежність?

1177

Ваги незалежності. У Хмельницькому відбулася акція «Зваж свою незалежність». Організували її представники Всеукраїнської ініціативи «Активна Громада» у Хмельницькому. Таким чином вони прагнули привернути увагу містян до справжньої ціни свободи. Протягом двох днів таку ж акцію проведуть ще у понад двадцяти містах України.

Освіта, друзі та родина – ці три кубики поставила на ваги пані Анна. Каже, коли все це поєднується – людина може відчувати себе вільною та незалежною.

А от для пані Антоніни розуміння незалежності дещо інше. Попереду усіх переконань стоїть відповідальність, якої не було у запропонованому переліку.

Акція «Зваж свою незалежність» у Хмельницькому відбувається вперше. Організатори  пропонують, кожному перехожому пропонують на вибір різноманітні цінності. Потім їх  вкладають на ваги і оголошують результат. Обрати можна із такого переліку, як освіта, гроші, родина, дружба, справедливість, кар’єра  та любов. Тим, хто наважився оцінити свою незалежність, організатори дарують наліпки.

Таку ініціативу підхопили ще 28 міст України. По завершенню опитування організатори планують об’єднати думки українців. І вже за кілька днів оголосити результати, які розкажуть про справжню вагу незалежності.