«Соколята України»: хмельничани – за крок до нагород

811

За крок до нагород. Хмельничани взяли участь у патріотичному навчанні-зборі «Соколята України». До Житомира, саме там пройшли змагання, з’їхалися більше сотні спортсменів зі всієї країни. Вони вправлялися у військово-прикладному п’ятиборстві. Це –  рукопашний бій, вправи на перекладині, стрільба, смуга перешкод та крос. Хмельниччину представляли десять самсонівців. До змагань вони готувалися ретельно та наполегливо, а один з бійців, аби потрапити на «Соколята України», навіть скинув двадцять зайвих кілограмів.

Ви не повірите, ось цей юнак за п’ять місяців скинув двадцять зайвих кілограмів. Наполегливі тренування та жорстка дієта: усе для того, аби потрапити на «Соколята України» – патріотичні змагання, які щороку проходять у Житомирі.

Через особисті причини, Ростислав на змагання не потрапив, втім не засмучується, бо ж наступного року, запевняє, «Соколята України» підкорить. Цьогоріч, честь Хмельниччини у Житомирі захищали десять самсонівців. До змагань вони готувалися ретельно та наполегливо, тож у військово-прикладному п’ятиборстві, яке включає  рукопашний бій, вправи на перекладині, стрільба, смуга перешкод та крос, показали себе гідно.

До нагород хмельничанам не вистачило всього двох балів. Тож тепер потрібно проаналізувати помилки та знову до тренувань, аби вже наступного року смакувати перемогу.

Після житомирського турніру – ні хвилини відпочинку, бо ж на хмельницьких спортсменів чекає чемпіонат країни з рукопашного бою та навіть європейський турнір.