Спецрепортаж . Сучасний проєкт «Запилення бджолами» стартував

1319

Від обговорення до реальних дій. Компанія Кернел розпочинає новий етап співробітництва з пасічниками Хмельницької області. Сучасний проєкт «Запилення бджолами» стартував у селі Стара Пісочна Городоцького району. Нині на тамтешні поля,що засіяні  ріпаком вивезено вулики з метою природного запилення культури бджолами. Як таку ініціативу оцінюють аграрії, місцеві пасічники та спеціалісти галузі?

Задля налагодження співпраці Кернел запроваджує різноманітні формати комунікації із пасічниками регіону. Компанія  одна  з небагатьох аграрних виробників області, яка дійсно налаштована на діалог. Як приклад, налагоджене систематичне інформування бджолярів щодо проведення польових робіт, в тому числі обприскування культур, оперативно в онлайн режимі надаються дані щодо препаратів тощо. А деякі із пасічників Хмельниччини торік мали  вдалий досвід вивозу власних пасік на ріпакові полі Кернел. Завдяки  такій  співпраці мінімізуються ризики щодо  втрати бджолосімей.

Головною метою аграріїв залишається збереження бджолиної популяції. Такого результату можна досягти лише при партнерській взаємодії між зацікавленими сторонами.

Нині пасічники зацікавлені в отриманні якісного меду. А представники Кернел завдякиновому проекту,  дають можливість розвиватися бджолярам. Тепер   працювати на спільний результат буде однозначно ефективніше.

В Україні налічується близько 400 тисяч бджолярів. Майже усі власники – це люди, які проживають у сільській місцевості. Подекуди від об’ємів зібраного меду залежить дохід власної родини. До прикладу, Володимир Петльований вже понад 20 років займається виготовленням медової продукції. Каже, активного діалогу від аграріїв чекав багато років.

Відтак аграрії Кернелна власному прикладі показують, що налагоджувати партнерські відносини з бджолярами потрібно. А головне, що такі зрушення взаємовигідні,і від отриманого результату виграють усі.

Вже незабаром будуть відомі перші результати  нового експериментального проекту Кернел. Всі сторони одноголосно погоджуються з тим, що ці результати стануть позитивними та корисними як для пасічників, так і для агровиробника.

" " " "