Хмельницький ФК «Поділля» приймав домашню гру, що відбувалася на стадіоні «Поділля» у Хмельницькому. Суперником подолян стала команда ВПК «Агро» з села Вишневе, Дніпропетровської області.
![](https://tv7plus.com/wp-content/uploads/2021/08/podillya2-1-400x267.jpg)
Подоляни перемогли з рахунком 3:0. Голи у ворота суперників забили Островський (21’), Пернацький (64’), Коваль (75’). Перемога допомогла хмельницькій команді здобути три очка у турнірній таблиці чемпіонату. Повернувшися до Першої Ліги чемпіонату України з футболу, «Поділля» впевнено крокує вперед. Наразі в активі команди одна перемога, одна нічия та одна поразка.
![](https://tv7plus.com/wp-content/uploads/2021/08/podillya-400x300.jpg)
Хмельничани з радістю підтримують улюблену команду та бажають подолянам нових перемог у наступних матчах.