Чемпіонат України з маунтенбайку: серед переможців хмельничани

11 спортсменів Хмельниччини взяли участь у змаганнях з маунтенбайку, що відбулися у Чернівцях

564

На Буковині завершився третій етап чемпіонату України з шорт-треку та чемпіонат України з крос- кантрі марафону. В обох різновидах змагань взяли участь хмельницькі спортсмени, які виступили доволі успішно.

Змагання з шорт-треку були проведені у чернівецькому парку «Гарячий Урбан». Серед переможців одразу дві хмельничанки – Ірина Слободян ( жінки) та Наталія Сафронюк ( юніорки ). Обидві спортсменки зайняли у своїх категоріях 2 місце.

Значно важче довелося учасникам крос-кантрі марафону. Нічний дощ значно ускладнив проходження маршруту змагань. Нелегко доводилося навіть досвідченим спортсменам. Дистанції марафону, залежали від категорії, і становили від 35,5 до 11, 5 км. Через технічні поломки 22 учасники змушені були покинути змагання, серед них і 2 хмельницьких спортсменів. Інші учасники продовжили нелегку спортивну боротьбу.

Подоляни здобули кілька призових нагород. Так, 1 місце у Ірини Слободян (жінки) та Наталії Сафронюк (юніори), 3 місце у представниці Кам’янця- Подільського Марії Кушко ( молодші дівчата). Серед чоловіків кращі результати показали Дмитро Качур ( 7 місце – категорія «чоловіки» ), Артем Веклач (10 місце – «юніори») та Богдан Чайка ( 8 місце – «молодші юнаки»).