Спортивна зала плюс навчальні класи: молодшу школу 17-го ліцею планують добудувати

1012

У 17-му ліцеї з’явиться іще одна спортивна зала. Її зведуть в приміщенні молодшої школи, а, точніше, поруч нього. Таке рішення прийняла міська рада іще минулого року. Тоді було виготовлено проект добудови. Наразі він пройшов усі необхідні експертизи. Підготовчі роботи до зведення об’єкту розпочнуться уже до кінця року. На що ж витратять майже 15 мільйонів бюджетних гривень.

Молодша школа 17 ліцею незабаром опиниться в процесі будівництва. А, точніше, добудови частини приміщення. Хмельницькі депутати прийняли рішення потішити і керівництво закладу, і дітвору новим спортивним об’єктом, котрого так потребує цей корпус навчального закладу.

Ось так виглядає проект новобудови. Його вартість – чимала – майже 15 мільйонів бюджетних гривень. Завдяки таким капіталовкладенням молодша школа поповниться не лише спортивною залою, але й 9 навчальними класами. Один планують на першому поверсі, 8 на другому. Частина коштів піде і на оновлення існуючого приміщення.

Підготовчі планують розпочати вже до кінця року. Переконують, ані вони, ані сам процес добудови корпусу молодшої школи на навчальний процес не вплинуть.

" " " "