Студенти толокою прибирали місто

931

З рукавичками та добрячим запасом сміттєвих пакетів. У Хмельницькому студенти толокою прибирали місто. Чотири місцевих виші згуртувалися, аби допомогти комунальникам підготувати обласний центр до зими. Причепурювати місто молоді та активні взялися з території поблизу залізничних колій. Саме там, кажуть, починається знайомство туриста з Хмельницьким і саме там – найбільш засмічено.

Місце зустрічі – вулиця Проскурівська, неподалік залізничного вокзалу. Тут збираються студенти чотирьох вишів. Отримують рукавички та сміттєві пакети.

Отримавши необхідний інвентар, студенти діляться на невеличкі групи. Все – до роботи готові!

Це – перша у місті студентська толока. Понад півсотні молодих та активних з Хмельницького національного університету, гуманітарно-педагогічної академії, політехнічного та торгівельно-економічного коледжів згуртувалися, аби допомогти комунальникам підготувати обласний центр до зими. Причепурювати місто молоді та активні почали з території поблизу залізничних колій.

Саме із залізничного вокзалу, а також території неподалік нього і починається знайомство туриста з Хмельницьким. Та, на жаль, ця місцина дуже засмічена, тож розпочати толоку студенти вирішили саме звідсіля. Іван та Анна-Марія навчаються у політехнічному коледжі. До прибирання долучилися залюбки. Кажуть, робота – не з приємних, втім дуже корисна.

Студенти гуманітарно-педагогічної академії не просто долучилися до першої студентської толоки, а стали її ініціаторами. Головне, кажуть майбутні педагоги, – зробити місто чистим. Разом з тим, показати приклад іншим.

Наша знімальна група також взялася за пакет та рукавички.

Вивезти десятки пакетів сміття зголосилися комунальники. Для збору навіть підігнали спецтехніку. Після того, як студенти навантажили на трактора весь зібраний непотріб, зробили традиційне селфі та пообіцяли навесні  зібратися ще раз.