Студентка зі Старокостянтинова поїде на конкурс краси до Китаю. Конкурс Miss Model of the World-2017 відбудеться в кінці листопада.

1332

Лілія Галушко, 20-річна студентка зі Старокостянтинова летить у Китай. Там наприкінці листопада пройде конкурс Miss Model of the World-2017. Лілія буде однією з 70 учасниць, що з’їдуться з усього світу. Лілія Галушко закінчила школу у Старокостянтинові, навчалася у музичній школі. Зараз дівчина навчається в інституті кіно і телебачення Київського національного університету культури і мистецтв за спеціальністю тележурналіст та ведучий телепрограм. І паралельно — працює. Вона ведуча, солістка гурту. Брала участь у різноманітних проектах.

Вже 7 листопада Лілія вирушить до 10-мільйонного міста Шеньчжень, що розташоване на березі моря на півдні Китаю.  Саме там, 25 листопада відбудеться конкурс Miss Model of the World-2017. Ліля до конкурсу готується давно, головне за її словами – мати відповідну форму, адже конкурс серед дівчат – моделей.

Конкурс Miss Model of the World проводиться з 1988 року. За цей час у різних його етапах взяло  участь близько 40 тисяч моделей. У 2008 році його переможницею була українка — Марія Якимук з Одеси. Лілія Галушко отримала путівку на міжнародний конкурс у травні, коли перемогла в номінації Model Of The World на конкурсі «Королева України-2017» в Києві. Сподівається, що своєю харизмою та таланати зможе завоювати прихильність суддів.

Що цікавого було в Китаї та як пройшов конкурс дізнаємось у Лілі, коли вона повернеться. Поки що вболіваємо за нашу землячку та бажаємо їй перемоги.

 

" " " "