Свій серед своїх, або Чому у Лісовогринівецькій ОТГ в захваті від офіцера громади?

617

Свій серед своїх. Вже близько року як Лісовогринівецька ОТГ – з власними поліцейськими офіцерами громади. Свого часу тут твердо вирішили взяти участь у загальнонаціональному проєкті Національної поліції України. Наразі територію у 14 сіл, де проживає 8 тисяч людей, обслуговує два правоохоронці. Вадим Туз запевняє – знає кожного у лице, адже сам – місцевий. Тут народився, виріс, тут же сьогодні виховує своїх дітей і неабияк зацікавлений в тому, аби його громада була у безпеці. Місцеві високо оцінюють роботу правоохоронця і певні, офіцер громади – найкраще рішення для кожної ОТГ.

Про те, що громаді – свої правоохоронці місцеві бачать, знають і відчувають. Сільський голова каже, найменша потреба – і офіцер за кілька хвилин вже на місці. Адже тепер він – доступний.

Територію Лісосогринівецької ОТГ у 14 сіл обслуговує 2 офіцери громади. Їм, каже сільський голова, допомагають усім, чим можуть. У кожного поліцейського – своє робоче місце та свої завдання. Єдине спільне – автомобіль. Наразі він поки – один.

Тож, поки офіцерам громади допомагають і місцеві активісти. У ОТГ створили громадське формування, котре налічує півсотні активістів.

Цьогоріч для покращення роботи правоохоронців на території громади встановили відеокамери. Наразі покрили не всі населені пункти, тож, обіцяють на цьому не зупинятися.

Правоохоронці зізнаються такому подарунку від громади не можуть натішитися.

Офіцери громади переконують, ці камери – чарівна паличка не лише для них самих. Адже корисні не лише для внутрішнього використання. Саме ці моделі мають функцію розпізнавання номеру, а, отже, зможуть посприяти у розкритті не одного злочину.

Загалом співпрацею поліція – громада задоволені абсолютно усі. Переконані, принцип роботи один за всіх і всі за одного – найкраща протидія як злочинам, так і злочинності.

" " " "