Сучасні та новенькі планшети для покращення навчального процесу отримали друзі Микола та Юлія від Буддійської організації Японії Risso Kosei- Kai. Хоч і навчаються школярі у паралельних класах, та все ж домашнє завдання час від часу виконують разом.
Ґаджети для навчання отримали вимушено переміщенні школярі, які в цьому році показали високі результати у навчанні. Таких в Красилівській та Теофіпольській громадах зібралось близько трьох десятків. Планшети отримали у результаті співпраці Хмельницької обласної ради та закордонних партнерів.
Кожен із дітей вже визначився ким має стати у майбутньому, тож зараз потрібно зібрати усі сили, та спрямувати увагу на знання. Важче це зробити в умовах війни та пошуку нової домівки.
Ці молоді та юні обличчя у своєму життєвому багажі мають зовсім не дитячі історії. У свої кільканадцять років Данило, повідомляв українським захисникам про розміщення окупантських позицій, адже вірив, його рідні Комишани, що на Херсонщині, будуть вільні. Так і сталося, та в пошуках спокою, хлопець із родиною перебрався на Теофіпольщину.
Навчання чи то у сільській, чи то у міській школах практично не відрізняється. Усюди для освітнього процесу потрібні ґаджети та інтернет. Але ж не всі родини можуть собі-це дозволити. За допомогою старенького ноутбука навчається Юра, та той зовсім не виконує необхідних функцій, додає хлопець, і сподівається, новенький планшет стане справжнім помічником.
Матеріальна база та бажання – від цього залежить успішність школярів, та значне місце в освітньому процесі займає вчитель. Саме він повинен прищепити любов до свого предмету. Так, після переїзду, улюбленими стали предмети, яких раніше не любила Богдана.
Тож нові планшети допоможуть школярам у навчанні, поглибленні знань, й не тільки. За допомогою пристроїв дозвілля підлітків стане цікавішим, відкриються нові можливості для розвитку, а пізнавати світ стане простіше.