Цього тижня в Україні відзначали Всесвітній день боротьби із наркотиками. Підсумки тижня.

763

Цього тижня в Україні відзначали Всесвітній день боротьби із наркотиками. До свята хмельницькі поліцейські влаштували профілактичну акцію. Разом із громадськими активістами та дітьми правоохоронці малювали на стінах. Скажете хуліганство? Аж ніяк. Таким чином вони знищували рекламні надписи наркоторговців. Такі кожен із нас неодноразово бачив – на стінах будинків, гаражів тощо, утім, навіть уваги не звертав. Чому? Все просто. Наркографіті розраховані не на дорослих, а на підлітків. Це – посилання, перейшовши за якими, можна придбати зілля. Копи переконують, це – загальнонаціональна схема, котрою давно і впевнено користуються наркоторговці. Відшукати інтернет-дилерів – неймовірно важко. А, от, не дати їм можливості розвиватися – реально.

Пані Оксана давно і успішно працює із молоддю. Її місія – донести до підростаючого покоління основну ідею – наркотики –зло, з котрим можна і треба боротися. Каже, робить це систематично – успіхи має. Разом із тим, не приховує наркоманія на Хмельниччині процвітає.

Усе тому, що аби придбати наркотики особливих зусиль докладати не варто. Де і в кого є зілля можна і на паркані прочитати. Наркоторговці вдаються до хитрих рекламних ходів, аби розжитися клієнтами. Графіті – один із найпоширеніших варіантів.

Не менше наркореклами і у хмельницьких дворах.

Ось так із нею вирішили боротись копи. Подворовий обхід виявився надефективним. Реклама – під шаром фарби і діти знають: вживати наркотики – небезпечно для здоров’я.

Ось ці п’ятикласники з неабияким задоволенням долучились до ліквідації наркореклами. Кажуть, що вона означає знають. Утім, ніколи навіть не думали, аби скористатися смертельними посиланнями. Певні, наркотикам в їх житті – не місце.

Отож, шановні дорослі, якщо бачите ось такі надписи на стінах своїх будинків – беріть в руки фарбу і замальовуйте. Не пошкодуйте кілька гривень на балончик, адже, можливо, це – ціна за життя без наркотиків саме вашої дитини. Допомагайте поліцейським, бо, боротись із інтернет-наркоторговцями насправді – неймовірно важко. А ще слідкуйте за своїми дітьми. І не забувайте  про спілкування.