У 50 країнах світу відзначають День здорового харчування. Підсумки тижня .

949

Білки, жири та вуглеводи. Все, що потрібно для нормальної роботи організму. Цього тижня у 50 країнах світу відзначають День здорового харчування. Нині така тенденція стає все більш модною не тільки для жінок, а й чоловіків.  Для більшості людей дієта – це відварене куряче м’ясо без спецій та солі. Із цим міфом намагаються боротися дієтологи. Вони наголошують, що не потрібно відмовлятися від улюблених страв, а головне знайти правильний баланс.

Через півроку після одруження родина Судакових кардинально змінила своє життя. Нині молоді люди викреслили  зі свого списку продуктів м’ясо та й все, що з ним пов’язано.

Таке рішення вони прийняли спільно. Валерія пояснює його дитячою психологічною  травмою.

Нині у їхньому холодильнику переважно овочі, зелень та фрукти. Їх вони поєднують із різноманітними кашами. До прикладу, ранок у родині починається з приготування енергетичного фруктового салату.

Та потрібно пам’ятати, що саме в м’ясі знаходиться значна частка білку, який необхідний для нашого організму. Тому для людей, які від нього відмовилися – потрібно шукати замінники.

Іноді люди роблять вибір у  бік здорового харчування через проблеми у надлишковій вазі. У свої тринадцять років Едуард важив 91 кілограм. І з цим можна було миритися, якби улюблені солодощі не почали псувати здоров’я. До того ж надмірна вага заважала повноцінному життю підлітка.

Для цього довелося відмовитися від тортиків та печива. Замість смаженого їсти варене. Зазвичай такі зміни на перший погляд здаються несмачними. Та головне – результат. Викинувши зі свого кухонного столу весь непотріб, хлопцю вдалося схуднути на тринадцять кілограмів за три місяці.

Завдяки правильному харчуванні і мамі Едуарда вдалося позбутися шести кілограмів ваги. На цій позначці у родині не планують зупинятися. Тому записалися до спортзалу і продовжують свій шлях до здорового способу життя, який просто неможливо уявити без нормального харчування.

Дієтологи наголошують, дієта – зайва трата нервів та часу. Бо головне не обмежувати себе, а досягти правильного балансу, який  складається з простих правил.

Дієтологи розповідають  – які б продукти не були смачні та корисні, вітамінів в них замало.

Також  консультанти із здорового харчування  радять солодкі газовані напої замінити на компоти, тістечка – на фрукти, свинину – на курятину.  Та, головне, забути про найпоширеніші міфи. Їсти після 18 години можна. Жири не шкодять вашому організму, вуглеводи також йому потрібні.  Корисне може бути смачним.

До того ж, харчування впливає на зовнішній вигляд людини.