У Гречанах з’явилися два багатофункціональних майданчики

1310

Для тенісу, баскетболу та волейболу. У мікрорайоні Гречани з’явилися два багатофункціональних майданчики. Досі спортивних полів європейського рівня у цій частині міста не було. Будівництво вуличних об’єктів розпочали півроку тому, а сьогодні їх офіційно здали в експлуатацію. Кошти на проект, а це майже 3,5 мільйони гривень, виділили з міського бюджету.

Майже 3,5 мільйони гривень – на спорт. Стільки коштів міська рада витратила на облаштування двох багатофункціональних майданчиків у мікрорайоні Гречани. Будівництво «з нуля» розпочали ще на початку літа, а під кінець листопада вуличні об’єкти вже здали в експлуатацію.

Досі багатофункціональних майданчиків європейського рівня у Гречанах не було. Тож, для мікрорайону їх відкриття стало насправді знаковою подією.

Особливо спортивні майданчики тішать баскетболістів міста. Спортсмени на нових об’єктах вже планують проводити змагання не тільки місцевого, а й навіть міжнародного рівнів.

Також, каже голова Хмельницької обласної федерації баскетболу, ці спортивні об’єкти мають ще один «плюс». Тут можуть грати не тільки дорослі, а й діти.

Тож, баскетболісти, тенісисти та волейболісти вже з теплом випробовуватимуть нові об’єкти. А для футболістів міська влада готує окремий майданчик.

Спортивне поле буде трішки більше за традиційне, розміром 60 на 30. Майбутня штучка і вже збудовані багатофункціональні майданчики служитимуть переважно жителям мікрорайону, втім, кажуть у міській раді, доступ до сучасних об’єктів – вільний для усіх містян.