У Хмельницькій дитячій лікарні відкрили кімнату для грудного вигодовування.

1239

У Хмельницькій дитячій лікарні відкрили кімнату для грудного вигодовування. Кошти на її облаштування виділили з міського бюджету.  Відтепер передчасно народжених діток зможуть годувати молоком матері, а не сумішами,  як це робили раніше. Таким чином, немовлята швидше набиратимуть вагу, а термін перебування їх в лікарні зменшиться  в рази.

Лілія Федорова у лікарні перебуває  майже два місяці.  Її Михайлик народився передчасно з вагою трохи більше  одного кг.   Довгий час хлопчик перебував у реанімації.   За цей час жінка  встигла оцінити переваги кімнати для грудного вигодовування.

Кімната  у відділенні для недоношених діток  була з часів відкриття лікарні.  Проте – без жодних умов, говорять лікарі. Відтепер тут є усе необхідне обладнання, за допомогою якого можна зберігати материнське молоко довгий час.

Кошти  на облаштування виділили  з міського  бюджету в рамках конкурсу «Громадські ініціативи».  Вартість обладнання становить майже 70 тисяч гривень.

Лікарі наголошують, грудне молоко – це  унікальна їжа, яка  містить сотні елементів та поживних речовин.  Воно має захисні властивості для організму дитини та стимулює розвиток  імунної системи.  Таким чином немовлята швидше набиратимуть вагу, а термін їх перебування у лікарні зменшиться в рази.