У Хмельницькому баскетболили чоловіки та жінки

1089

Підводка: Шепетівка, Полонне, Кам’янець-Подільський та Хмельницький. В обласному центрі пройшов чемпіонат області з баскетболу серед чоловічих та жіночих команд. Серед жінок чемпіонки вже відомі, а ось чоловіки зіграють два тури. За підсумками першого, що відбувся у Хмельницькому, та другого, який восени прийматиме Кам’янець, і визначать переможця області.

У Хмельницькому знову баскетболили. Цього разу до обласного центру з’їхалися спортсмени зі всього краю. Чоловічі та жіночі команди боролися за звання найкращих баскетболістів Хмельниччини. Серед жінок переможці та призери вже відомі. Це – Хмельницький, Кам’янець-Подільський та Полонне, а ось чоловіки ще змагаються.

Поруч з молоддю у команді Кам’янця-Подільського грає і старше покоління. Для нього роки не завада, а хвороба баскетбол лікує усі інші.

Вперше за останніх кілька років у чемпіонаті області змагаються баскетболісти Хмельницької ДЮСШ №1. На перемогу, кажуть, не претендують, а ось набути новий досвід – зобов’язані.

Якісний баскетбол воліють показати і шепетівчани. До чемпіонату, кажуть гравці, готувалися довго, а тому на боротьбу за нагороди – налаштовані.

Нагадаємо, серед жіночих команд чемпіонки вже відомі, а ось чоловіки зіграють ще один тур. За підсумками першого лідирує Кам’янець, який, до слова, восени прийматиме друге коло змагань. Саме тоді і визначать переможця області.

" " " "