У Хмельницькому діти змагалися у футболі

1355

Хмельницький, Нетішин та Хмільник. Нещодавно обласний центр перетворився на невеличкий спортивний осередок. Тут до Дня захисту дітей провели футбольний турнір серед наймолодших гравців. Традиційно, повправлятися у грі з м’ячем зібралися найсильніші команди не тільки з міста чи області, а й сусіди. Як усе відбувалося – бачили наші журналісти.

Сім команд та два дні важких змагань. Нещодавно Хмельницький перетворився на невеличкий спортивний осередок. Тут до Дня захисту дітей провели футбольний турнір серед наймолодших гравців.

За перемогу змагалися найсильніші команди міста – новаторівці та друга ДЮСШ, області – Нетішин, а також сусіди – Хмільник. Традиційно кубок дістався найкращим гравцям.

Гравець «Новатора» Данило Журавко став кращим воротарем матчу. Нагороду отримав, каже, тільки завдяки команді.

Ілля Худик титул кращого нападника забирає вже вп’яте. Тим самим, каже юний бомбардир, до усіх здобутків додає вже п’яту персональну статуетку.

Вже кілька років поспіль турніром до дня захисту дітей новаторівці відзначають і закінчення навчального року. Щоправда канікул у них не буде, принаймні у футболі. Незабаром юні футболісти підкорюватимуть Івано-Франківськ, потім – Буковель та Южне, а далі навідаються до Нікополя.