У Хмельницькому підбили підсумки Програми соцпідтримки учасників АТО за два роки

1092

Майже 14 мільйонів гривень за два роки. У Хмельницькому підбили підсумки Програми соцпідтримки учасників АТО. Так нині у Хмельницькому зареєстровано 2734 осіб, що мають пільги, пов’язані з антитерористичною операцією. З них 2615 – учасники бойових дій російсько-української війни. На їхню матеріальну підтримку з бюджету міста на 2016-2017  виділили майже два з половиною мільйони гривень. Крім того повністю відшкодовують оплату комунальних послуг сім’ям, що втратили на війні годувальника, а усі учасники АТО не сплачують за квартплату.

99 учасників антитерористичної операції отримали змогу оздоровитися на українських курортах на два минулі роки. Ще більш як дві з половиною сотні дітлахів безкоштовно відвідали оздоровчі табори – усе це за кошти Хмельницького міського бюджету. Нині соцзахист прозвітував про роботу з атовцями за два роки.

Найдорожче ж, зрозуміло, обходиться забезпечення житлом сімей загиблих героїв. Так 11 родин отримали житло з держсубвенції, ще такій самій кількості інвалідам війни та учасникам бойових дій надали квартири за рахунок територіальної громади міста.

З наступного року житло інвалідам третьої групи фінансуватиме держава, для цього виділили 200 мільйонів гривень. Але це стосується обмеженої кількості людей, а от проблеми пільгового проїзду у міському транспорті – переважної більшості атовців.

Втім, атовці пропозицією не надто задоволені – переконані грошей для проїзду їм виділять недостатньо. Скільки – питання поки що відкрите, адже Програму соцпідтримки учасників АТО на 2018-2020-ий тільки прийматимуть. На два попередні роки в загальному з місцевого бюджету витратили майже 14 мільйонів гривень.

 

" " " "