У Хмельницькому пройшов смолоскипний марш до Дня народження Степана Бандери

1133

Із запаленими смолоскипами в руках через усе місто. 1 січня у Хмельницькому відбувся смолоскипний марш до дня народження Степана Бандери. З початком Незалежності для більшості українців ця постать є національним героєм.

З такими патріотичними гаслами під барабанний дріб 1-го січня у Хмельницькому відбувся традиційний Всеукраїнський марш, приурочений до 110-ї річниці народження Степана Бандери.

Свободівці Хмельницького вже не вперше організовують ходу на честь провідника ОУН. До маршу долучився й міський голова Олександр Симчишин. Він зазначає, все більше українців надихаються його ідеями та боротьбою, адже сьогодні нашій державі загрожує той самий східний ворог.

Хода закінчилася урочистим віче на майданчику біля кінотеатру Шевченка, де міський голова нагородив захисників, котрі боряться за нашу Незалежність на східних кордонах України.

А учасник маршу Віктор Бурлик переконаний, задля перемоги України над внутрішнім та зовнішнім ворогом такі заходи повинні проходити у всіх містах та містечках нашої держави.

" " " "