У Хмельницькому стартував всеукраїнський тиждень права

869

Честь, гідність та свобода. У Хмельницькому стартував всеукраїнський тиждень права. Розпочали його традиційно з круглого столу. Цьогорічну зустріч приурочили 70-й річниці проголошення Загальної декларації прав людини. Окрім того, говорили про сучасний стан захисту прав та перспективи вдосконалення. Виявляється, більше ніж половина українців своїх прав таки не знають.

У музеї Хмельницького університету управління та права – людно. Тут зібралися світила правової галузі краю. Така зустріч дала офіційний старт всеукраїнському тижню права у Хмельницькому. Приурочили її 70-й річниці проголошення Загальної декларації прав людини.

В ідеальному варіанті права кожної людини повинні дотримуватися, щоправда навіть у 21 столітті, здавалося б, непорушні свободи порушуються.

Разом з тим, більше ніж половина українців своїх прав практично не знають, щоправда, кажуть правоохоронці, з кожним роком ситуація трішки покращується.

Насправді, переконані правоохоронці, добре, що українці потроху вивчають свої права, втім, запевняють, куди краще вивчати їх змалечку.

Де права – там і обов’язки. Тож, вивчаючи свої непорушні свободи, потрібно пам’ятати і про зобов’язання перед іншими.