У відділок поліції – на чаювання!

957

Поліцейська гостина. Чаю зі смаколиками, звісно, можна попити і вдома, втім куди оригінальніше зробити це у відділку копів. Так днями до Управління патрульної поліції на гостину навідалися два десятки активних громадян. Спочатку їм влаштували екскурсію кабінетами, потім містяни читали поліціянтів як книгу. Не обійшлося, звісно, без частування смаколиками, а насамкінець хмельничани взяли участь у зміні патрулю.

У відділок копів – на чаювання! Нещодавно до Управління патрульної поліції на гостину навідалися активні громадяни. Серед них і Богдан. Чоловік об’їхав півсвіту, втім, каже, рідне місто завжди цікавіше.

Пані Любов – викладач у професійно-технічному училищі. До Управління патрульної поліції завітала разом зі своїми учнями. Розповідає, не так для себе, як для них, хотіла поспілкуватися з копами у неформальній обстановці.

А загалом на гостину до копів навідалися більше двох десятків активних громадян, серед них – і діти, і дорослі.

Якщо театр починається з вішалки, то поліція – з кабінету. Тому й не дивно, що візит до правоохоронців розпочався з екскурсії. Аби показати кухню з середини, патрульні водили хмельничан кімнатами, де працюють. Потім для своїх гостей копи перевтілилися у  живі книги.

Щоправда жива бібліотека не закінчилася спілкуванням у колі. Вже за традиційним чаюванням – розмови продовжилися. А насамкінець хмельничани взяли участь у зміні патрулю.